Підпишіться на e-mail розсилку і Ви будете в курсі
всіх наших гарячих пропозицій!

email

Навушники JBL E25BT Black

Код товару: 133712
lypa Натисніть, щоб збільшити зображення
Немає в наявності
  • Виробник: JBL
  • Гарантія: 12 месяцев
  • Відгуки: 0 шт.
Рейтинг:

Навушники Навушники JBL E25BT Black

Бездротові вакуумні навушники з якісним та збалансованим звуком у частотному діапазоні 20-20000 Герц. JBL E25BT Black (E25BTBLK) мають зручну кліпсу для кріплення на одяг. Також для зручності є кнопки управління викликами та плеєром. Для зручності зберігання JBL E25BT Black (E25BTBLK) у комплекті йде зручний кейс для зберігання. JBL E25BT Black (E25BTBLK) відтворює музику протягом 8 годин.

Ціна: 2021 грн
шт

Опис товару Навушники JBL E25BT Black

 Тип конструкції: 

Тип конструкції — конструкція навушників/гарнітур може бути кількох типів. Повнорозмірні - навушники з великим оголов'ям і амбушюрами, що повністю охоплюють вухо, в таких пристроях використовують мембрани більшого діаметру, що дозволяє отримувати якісніший і чистіший звук. Накладні - навушники, які накладаються безпосередньо на вушну раковину, не охоплюючи її, вони мають меншу вагу, ніж повнорозмірні і є відмінним вибором для портативної техніки. Вкладиші - навушники даної конструкції вставляються безпосередньо у вушну раковину, є найпоширенішими, але мають основний мінус - недостатню звукоізоляцію, а такожне всі моделі цієї конструкції можуть забезпечити достатню якість звучання. Вакуумні (затички) - вставляються у вушний канал, тим самим блокуючи зовнішні шуми та забезпечують хорошу звукоізоляцію.

вакуумні ("затички")

Тип акустичного оформлення:
Тип акустичного оформлення — існує 3 типи акустичного оформлення: закриті (не пропускають зовнішні шуми та ізолюють від навколишнього середовища. Задня стінка навушників не має отворів і повністю закрита. Такі моделі можна використовувати в галасливих місцях. Мінусом є високий тиск на голову та погіршення низьких частот при нещільному приляганні амбушюр), відкриті (частковопропускають зовнішні шуми і чути оточуючим. Задня стінка має отвори. Навушники відкритого типу звучать більш природно та натурально у порівнянні із закритими. При високому рівні навколишнього шуму звук у відкритих навушниках буде погано чути) і напіввідкриті (проміжний варіант між відкритими і закритими навушниками. Можуть мати або не мати отворів на чашах і мати хорошу звукоізоляцію або навпаки. У навушниках даного типу акустичного оформлення може бути використана особлива конструкція, яка за звуком може нагадувати як закриті моделі, так і відкриті.

закриті

Тип кріплення:
Тип кріплення — навушники маютькілька типів кріплення, це: оголов'я (навушники кріпляться на голові за допомогою дуги, яка з'єднує дві чаші з динаміками), потилична дужка (кріплення за допомогою дуги, яка огинає потилицю і з'єднує два навушники), завушини (навушники з завушним кріпленням, яке огинає вушну раковину і фіксується.Цей вид кріплення забезпечує міцну посадку на вухах) та внутрішньоканальне кріплення (навушники без кріплення, які тримаються всередині вушного каналу за рахунок амбушюр).

ні

Матеріали (голова/чаш/амбушюр):
Матеріали (голова/чаш/амбушюр) — матеріали виготовлення навушників. Можуть зустрічатися моделі з дерев'яним чи металевим.оголов'ям, чашами та шкіряними амбушюрами. Але в більшості випадків у конструкції використовується пластик, а амбушюри виконані із замінника шкіри або із силікону у разі внутрішньоканальних.

-/пластик/силікон

Складна конструкція:
Складна конструкція — конструктивна можливість складання навушників для транспортування. Є важливою особливістю при активному способі життя або постійних роз'їздах, тому що навушники у складеному стані займають набагато менше місця, ніж звичайні навушники.

ні

Поворотні чаші:
Поворотні чаші - можливість повороту чаш з динаміками. Затребуванінавушники з поворотними чашами ді-джеями, через гнучкість і можливість чути одним вухом те, що грає в залі, а другим вибирати наступні композиції.

ні

Водостійкий корпус:
Водостійкий корпус - навушники виготовлені за допомогою матеріалів, що не пропускають вологу. Є хорошим варіантом для активних видів спорту.

ні

Аудіо характеристики
Конструкція випромінювача:
Конструкція випромінювача - випромінювачі в навушниках бувають декількох типів. Найпоширеніші на даний момент це динамічні випромінювачі - навушники з даними випромінювачами охоплюють будь-яку цінову.діапазон, можуть мати широкий діапазон частот, що відтворюються і видавати хороший бас. З урівноваженим якорем (арматурні) – другий за популярністю вид випромінювачів у навушниках. Дані випромінювачі мають високу точність звучання, але менший діапазон частот, ніж динамічні. Випускаються навушники як з одним, так і з кількома випромінювачами в одному навушнику, за рахунок чого досягається висока якість звуку. Дуже рідко зустрічаються електростатичні, ізодинамічні та ортодинамічні випромінювачі - у подібних навушниках висока чіткість відтворення без завалів у будь-яку сторону частот, але й дуже висока ціна.

динамічні

Кількістьвипромінювачів в одному навушнику:
Кількість випромінювачів в одному навушнику - деякі навушники обладнані декількома випромінювачами (динаміками) для створення більш високоякісного звуку. Таке рішення може використовуватися як для навушників з підтримкою об'ємного звуку 5.1 і 7.1, так і для високоякісних моделей, де кожен випромінювач відтворює певні частоти, внаслідок чого досягається якісніший звук.

1

Частотний діапазон, Гц:
Частотний діапазон, Гц - можливість навушників відтворювати певну ділянку частот. Чим ширша подібна ділянка, тим більше звуків здатні видативипромінювачі в навушниках. Варто зважати на той фактор, що за середньостатистичними даними вухо людини сприймає частоти від 16 до 20000 Гц.

20-20000

Опір, Ом:
Опір, Ом — номінальний опір на вході навушників. Підбирати навушники з опору варто під певний пристрій – для мобільних телефонів та портативних плеєрів оптимальним буде 16-32 Ома, максимум – 60, а от для стаціонарної техніки можна дивитися моделі і з більш високим опором. Чим менший опір, тим більше струму потрібно від джерела звуку при меншій напрузі, це варто враховувати при виборі навушників для плеєра та телефону, оскількиакумулятор буде розряджатися швидше, але і гучність навушників буде набагато вищою, правда з невеликими спотвореннями. Високоомні навушники вимагають низького рівня струму при високій напрузі, через що кількість спотворень зводиться до мінімуму, але гучність на портативних пристроях буде мінімальною.

Немає даних

Чутливість, дБ:
Чутливість, дБ — основний фактор, який впливає на гучність навушників. Чим вища чутливість навушників/гарнітур, тим вищий рівень гучності.

немає даних

Максимальна вхідна потужність, мВт:
Максимальна вхідна потужність, мВт - данийпараметр описує, яку можна подати потужності на навушники, щоб вони не вийшли з ладу.

немає даних

Діаметр динаміків, мм:
Діаметр динаміків, мм - дана характеристика відноситься до всіх моделей навушників, крім навушників з випромінювачами з урівноваженим якорем. Чим більший діаметр динаміків у навушниках, тим більша якість звуку.

9

Тип магніту:
Тип магніту — розрізняють два види магнітів: феритові та неодимові. Неодимові магніти при своїй мінімальній вазі мають високу магнітну силу порівняно зі звичайними феритовими магнітами.

ніданих

КНІ (коефіцієнт нелінійних спотворень), %:
КНІ (коефіцієнт нелінійних спотворень), % — показник оцінки точності сигналу, що передається - чим менше значення КНІ, тим менше спотворення і вище точність передачі звуку.

немає даних

Активне шумозаглушення:
Активне шумозаглушення — додаткова функція, яка забезпечує кращу звукоізоляцію шляхом уловлювання шумів, інвертування по фазі та додавання до основного звуку, що йде в навушники. Для забезпечення активного шумоподавлення потрібно окреме живлення, внаслідок чого навушники з активним шумоподавленням оснащені акумулятором абобатареями АА, ААА.

ні

aptX:

ні

Мікрофон
Тип мікрофона за принципом дії:
Тип мікрофона за принципом дії — на даний момент практично в будь-яких гарнітурах використовуються динамічні мікрофони - найпоширеніший тип мікрофонів, за конструкцією аналогічний з динамічним випромінювачем, тільки процес відбувається навпаки. Також існують конденсаторні, вугільні, п'єзомікрофони та оптоакустичні мікрофони, але в даний час подібні мікрофони практично не використовуються в гарнітурах.

немає даних

Конструкціямікрофону:
Конструкція мікрофона — існує кілька видів конструкцій мікрофона в гарнітурах: вбудований в кабель (мікрофон знаходиться на кабелі, часто зустрічається в телефонних гарнітурах), вбудований у навушник (одна з чаш навушників обладнана отвором з мікрофоном), винесений регульований (мікрофон знаходиться на штанзі, яка винесена окремо з одного навушника, передбачена можливість регулювання в різних площинах), винесений нерегульований (мікрофон знаходиться на штанзі, яка винесена окремо з одного навушника, немає можливості регулювання, найчастіше на комп'ютерних гарнітурах з одним вухом), винесений знімний (мікрофон знаходиться на штанзі, яка винесенаокремо з одного навушника, є можливість зняття мікрофона, винесений висувний (мікрофон, іноді телескопічного типу, знаходиться на штанзі, яка висувається з одного навушника, є можливість коригування довжини).

вбудований у кабель

Спрямованість:
Спрямованість — розрізняють всеспрямовані (мікрофон сприймає всі навколишні просторові звуки з будь-якого боку), односпрямовані (мікрофон сприймає навколишні звуки тільки з одного боку і не сприймає або погано сприймає звуки зі зворотного боку) і двонаправлені мікрофони (уловлює фронтальні та тилові) але погано чутливий до боковихзвуків).

немає даних

Частотний діапазон, Гц:
Частотний діапазон, Гц — здатність мікрофона вловлювати звуки у певних частотах. Завжди вказувати відрізок від мінімальних до максимальних частот, які сприймає мікрофон. Чим ширший цей відрізок, тим більше деталей записує мікрофон.

немає даних

Чутливість, дБ:
Чутливість, дБ — показник вхідної напруги при певному звуковому тиску на вході. Чим вище чутливість мікрофона, тим тихіший звук здатний записувати мікрофон без спотворень. Показник вхідної напруги при певному звуковомутиск на вході Чим вище чутливість мікрофона, тим тихіший звук здатний записувати мікрофон без спотворень.

немає даних

Вихідний штекер (для комп'ютерних гарнітур):
Вихідний штекер (для комп'ютерних гарнітур) — У комп'ютерних гарнітурах є два штекери - один передає аудіосигнал на навушники, другий передає сигнал із мікрофона на комп'ютер. Ця характеристика наголошує саме на наявності штекера для мікрофона в комп'ютерних гарнітурах.

немає даних

Навушники JBL E25BT Black Одеса

Продаж в Україні: ціни, огляд, характеристики, відгуки, доставка, інтернет магазин | Купити Навушники JBL E25BT Black в Одесі

Бажаємо звернути Вашу увагу на розділ каталогу, де представлений повний перелік продукції Навушники купити в Одесі - широкий асортимент техніки від усіх відомих світових брендів за доступними цінами.

Найактуальніші новинки вже у продажу! У нашому каталозі ви завжди зможете знайти відповідний товар розділу Навушники и купити Навушники JBL E25BT Black в Одесі за найкращою ціною з доставкою по Україні.

Таблиця показників
 

Характеристики товару Навушники JBL E25BT Black

Тип Навушники з мікрофоном
Тип дизайну вакуумні ("затички")
Метод з'єднання бездротовий (Bluetooth)
Версія Bluetooth Є
Тип акустичної конструкції закриті
Забарвлення Black

* Технічні характеристики Навушники JBL E25BT Black можуть змінюватися без попередження. Щоб отримати додаткові відомості, зверніться до свого постачальника.

* Зовнішній вигляд пристрою та комплект поставки можуть змінюватися без попередження.

Залишити коментар - Навушники JBL E25BT Black

* Ім'я
* E-mail:
* Коментар:
* Ваша оцінка:

Похожие товары на JBL E25BT Black

Код товару: 154585
На замовлення, 1-3 дні
Код товару: 244815
На замовлення, 1-3 дні
Код товару: 292541
На замовлення, 1-3 дні

Лідери продажу (19)

Дивитись всі топові товари →